Účty pro Fable a Perfect Dark nic neznamenají. A kdy nečekat xboxovou akci?

Microsoft (zatím) zklamal.

Nástup okurkové sezony dokládá následující minikauzička, kterou se média pomalu přeorientovávají na příští velkou věc, tedy vysílání Inside Xbox.

Zpočátku se to jevilo jako nějaký začátek vábení na věci budoucí, údajný první střípek do mozaiky okolo nadcházejících xboxových exkluzivit, které budou představeny o prázdninách.

Někdo objevil nedávno (v minulých měsících) zaregistrované uživatelské účty na sociální síti Twitter pro hry Fable a Perfect Dark.

Redaktor Tom Warren zjištěním, že jsou spojeny s emailovou adresou někoho v Microsoftu, přispěl k vykreslení celého příběhu, kterak by mohlo jít o přípravu na brzká ohlášení.

Vše však šlo do kopru, když se ozval s objasněním xboxový marketingový boss Aaron Greenberg. Podle něj jde o standardní praktiku, že si zajistí účty spojené s jejich značkami. Prý byly neaktivní mnoho let a nic to vyloženě neznamená.

Novináři se toho chytli, protože už déle se spekuluje o nástupci špionážní střílečky Perfect Dark od nově založeného studia The Initiative. Pohádkové RPG zase bylo před lety svěřeno tvůrcům Forza Horizon ze studia Playground.

Nepotěšil jinak ani Jez Corden z Windows Central, který má dobré zdroje v Microsoftu. Prozradil, že tu slíbenou akci s odhalením exkluzivit na červenec určitě nemáme čekat začátkem měsíce. Dává to smysl, když mnoho lidí ze severní polokoule odjelo na prázdniny, nebylo by to taktické.

Předpokládá se, že v tomto vysílání, které bude pro MS náhražkou E3, někdy v druhé půlce července uvidíme Halo Infinite, novou Forzu, nový projekt od Obsidianu a InXile, možná i ten reboot Fable či něco o Everwild od Rare, případně nějaká překvapení. Různé spekulace jsou sepsány tady.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

Vše o hře z tohoto článku

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna