Disintegration přiznalo porážku, měsíc po vydání je Free-2-Play

Šance projít si kampaň bez placení + sleva.

Bylo dopředu jasné, že tahle sci-fi akce s RTS prvky od spolutvůrce Halo to bude mít na přeplněném trhu, bez reklamy a uprostřed léta strašně těžké. A opravdu, ve špičce ji hrálo zatím jen 123 lidí, a průměrný počet hráčů činí pouze 10, čili jediný zdejší zápas pěti proti pěti.

V1 Interactive a Private Division proto oficiálně kapitulovali. A pouhý měsíc od červnového vydání se rozhodli přeměnit Disintegration ve Free-2-Play. Aspoň tedy dočasně.

Víkend umožňující hraní plné verze zdarma proběhne už mezi 30. červencem a 3. srpnem na všech platformách. Tady je kompletní načasování:

1

Fajn je, že si budete moci zahrát nejen všechny režimu multiplayeru, ale také singleplayerovou kampaň, kterou byste měli stihnout bez potíží dohrát.

Komu se tato hra zalíbí, může si ji koupit se 40% slevou z původní vysoké ceny 50 eur, a přenést si tam dosažený pokrok z Free-2-Play víkendu.

Tvůrci krom toho vypustili patch, který vylepšuje uživatelské rozhraní, aby bylo čitelnější, dále matchmaking, lépe reagující a rychlejší gravcycles v kampani atd. Že by šance změnit zatím pouze "smíšené recenze" na Steamu?

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna