Hardcore strategie Crusader Kings 3 má nezvykle vysoký počet hráčů

+ potíže s Iron Harvest.

Na to, o jak okrajový žánr jde, to je neuvěřitelný, až skoro podezřelý výsledek, který mohou někteří označit za zmanipulovaný či podvodný.

Historická hardcore strategie Crusader Kings 3, která nesedne zdaleka každému, trhá rekordy v počtu hráčů na Steamu.

Při dnešním vydání měla přes 90 tisíc souběžných hráčů, což je na tituly od úzce specializovaného Paradoxu velmi nezvyklé. Vesmírná strategie Stellaris dosáhla na 69 tisíc lidí naráz.

1

Pokud to takto půjde příští dny dál, bude překonání milionu standardně prodaných kusů plné verze hračkou. Navíc do toho nejsou započítáni platící zákazníci, kteří hrají díky službě Xbox Game Pass na PC.

Svůj podíl na tomto ohromném úspěchu mají jistě i nadšené recenze s mnoha devítkami či desítkami (naši recenzi Bergy připravuje), stejně jako velmi pozitivní uživatelské recenze na Steamu.

2

Trable naopak hlásí jiná dnes vypuštěná strategie Iron Harvest, poze se smíšenými hodnoceními od hráčů na Steamu.

Vydavatel Deep Silver se omluvil, že stále není dostupná na Epic Games Store, prý kvůli "unikátní situaci", za kterou se omluvil. Postiženým zákazníkům nabídne plnou refundaci. Přitom na Steamu a GOGu už normálně je. Celé to může souviset s tím, že hra je stále označena jako otevřená beta a chybí v ní některé slibované vlastnosti...?

Startovní trailer:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna