Příštími PC hrami zdarma budou Abzu a Rising Storm 2: Vietnam

+ říjnové duo k PlayStation Plus velmi zaujme.

Tento čtvrtek se Epic moc nevytáhl, jako by snad věděl, že je tento týden spousta jiných novinek k hraní, jako Star Wars Squadrons či Crash Bandicoot 4.

Poskytl dnes všem zdarma pouze loňskou indie plošinovku Pikuniku (neplést s Pikmin na Nintendu) od Devolver Digital, která bude k mání do 8. října.

Příští čtvrtek ji však nahradí dvě zajímavější hry: jednak podmořské dobrodružství Abzu od tvůrců Journey a Flower (recenze s doporučením od Martina Zavřela z 2016).

Druhou hrou se pak stane Rising Storm 2: Vietnam, tedy multiplayerová akce od Tripwire Interactive, jejíž hodnotu trochu sráží dřívější Free-2-Play víkendy na Steamu, leč zde na Epicu si ji můžete nechat natrvalo.

1

Velká spokojenost může panovat u desítek milionů předplatitelů služby PlayStation Plus. V tomto měsíci k ní totiž dostanete hned dvojici zajímavých her té nejvyšší možné kategorie (na rozdíl od toho, co přináší Xbox Live with Gold).

Od 6. října si budou moci stáhnout plné PS4 verze závodů Need for Speed: Payback od EA a pak akční RPG Vampyr od Dontnod Entertainment o upírském doktorovi v Londýně roku 1918.

Více informací o obou hrách na PS Blogu.

2

Reklama

Přeskočit na komentáře (1)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

Také na webu...

Poptávka po Xbox Series bude převyšovat nabídku několik měsíců. A odchod šéfa Halo Infinite

+ 500 tisíc hodin testování vyústilo ve finální seznam zpětně kompatibilních her, Snoopy Dog napodruhé.

Cyberpunk 2077 na PC by klidně mohl vyjít včas, viník je jinde

+ výhrůžky smrtí tvůrcům, jak to bylo s komunikací?

- komentáře (1)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna