Ratchet and Clank i na PC? Komunitní manažer krotí vášně

+ video o zbraních a přesunech.

Netušíme, jestli je za tím jen nepozornost, jakási bohorovnost nebo kulturní specifika. Faktem ale je, že se to samé Sony přihodilo už poněkolikáté za sebou (viz streamy State of Play), což vyvolává otazníky, proč si to při schvalování či střihu někdo pořádně nepohlídá.

V závěru dnešního nejnovějšího videa o Ratchet and Clank: Rift Apart, které se v báječném sestřihu z hraní věnuje zbraním a přesunům, je zvláštní obrazovka.

O červnové hře se tam mluví jako o "konzolové PlayStation 5 exkluzivitě". To je pojem, který se standardně používá, když něco souběžně existuje i pro PC, ale nesmí se to dostat na konkurenční konzoli (tedy zde Xbox). Podívejte se sami:

Diváci si toho samozřejmě okamžitě všimli a začali spekulovat, zda to náhodou nemá signalizovat nějaký budoucí port této PS5 exkluzivity i pro počítače. Ostatně nebylo by to překvapení, když to potkalo aktuálně Days Gone či loni Horizon: Zero Dawn. Jen tady u vlajkové hry pro novou konzoli se s tím přeci jen nepočítalo...

Situaci se hned musel vypravit uklidňovat komunitní manažer studia Insomniac, James Stevenson, který na Twitter raději nahodil "správnou" konečnou obrazovku k traileru, kde se už mluví jen o "PlayStation 5 exkluzivitě".

Vášně se tím tedy zkrotily, přesto určitý červíček pochybností zůstává hlodat dál, proč se tam vůbec objevila ta původní definice.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

Nádherný fanouškovský plakát Elden Ring, původní Dark Souls právě slaví 10 let

Autorem je @marvor009 - pocity z předváděček od všech jsou velmi, velmi pozitivní.

Neo: The World Ends with You míří na PC

Japonské akční RPG z PS4 a Switch v červenci bude exkluzivně na Epic Games Store 28. září.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna