Snoop Dogg mluví o hudbě pro nové Grand Theft Auto

Že by?

Může to být prokecnutí se, které by asi takové hvězdné extratřídě klidně i prošlo bez pokuty. Stejně tak to ovšem může být i jen nedorozumění.

Slavný rapper Snoop Dogg se nechal slyšet, že jeho kolega, jiný oceňovaný rapper Dr. Dre prý produkuje hudbu pro novou hru Grand Theft Auto.

Řekl to v rozhovoru pro Rolling Stone. Když se tam Snoopyho zeptali, jestli brzy uvidíme nějakou novou hudbu od Dr. Dre, odpověděl, že prý si je jistý tím, že dělá něco skvělého.

"A některé z jeho skladeb budou spojeny s hrou GTA, která vyjde. Takže si myslím, že toto bude cesta, jak bude jeho nová muzika vydána, tzn. skrz hru GTA".

1

Je možné, že tím pouze myslel jen nadcházející remasterovanou trilogii starých dílů Grand Theft Auto, ale zatím se neví nic o tom, že by tam byl nový soundtrack. A zdá se být divné, pokud by rapová hvězda vypouštěla svou první novinku od roku 2015 prostřednictvím pouze starých her.

Každopádně výrok Snoopyho je uvěřitelný i díky tomu, že Dr. Dre již jednou předtím spolupracoval s Rockstarem na cameo v GTA Online (update The Cayo Perico Heist) koncem loňského roku.

Samotný Rockstar na žádosti o komentář nijak nereagoval, ale má se za to, že vydání úplně nového GTA je ještě mnoho let vzdáleno.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna