Bethesda: Na PC jsme Skyrim: Dawnguard nikdy neslibovali

Ani na PS3… Ajaj.

Už je tomu měsíc, co je k dispozici stahovatelný přídavek Dawnguard k Elder Scrolls: Skyrim na Xbox 360. Bethesda uzavřela s Microsoftem smlouvu o exkluzivitě, což není u těchto dvou společností neobvyklé. Tato exkluzivita ale většinou vypršela po 30 dnech, kdy se stahovatelné přídavky mohly objevit i na dalších platformách. 30 dní uteklo jako voda, ale o Dawnguardu na PC nebo PS3 pořád nepadlo ani slovo.

Fanoušci se tedy začali přídavku dožadovat na Twitteru a zběsile začali psát marketingovému řediteli Bethesdy Petovi Hinesovi. A ten na Twitteru všem odpověděl následovně:

"Dawnguard jsme neoznámili na žádné jiné platformě a ani jsme neřekli, že něco takového oznámíme." Jajks.

"Pokud budu mít něco nového, slibuji, že dám vědět," dodal na Twitteru.

Pravdou je, že v oficiálních tiskových materiálech o Dawnguardu se o PC a PS3 verzích přídavku skutečně nic nepíše, ale tak nějak se automaticky předpokládalo, že vyjde po vypršení časové exkluzivity i na tyto platformy. Ovšem i to, co říká Pete Hines neznamená, že na PC a PS3 přídavek nevyjde nikdy. Jenom ho asi nemůžeme očekávat v nejbližší době.

Pete Hines potom ještě na Twitteru dodal, že fanoušci "nemohou očekávat/vyžadovat se dnes něčeho, co nebylo oznámeno". Říká ale, že to neznamená, že žádné takové oznámení nebude. Prostě motanice, ze které vyplývá jediné. Na Dawnguard si majitelé jiných platforem než X360 prostě musí ještě počkat a nikdo kromě Bethesdy asi neví, jak dlouho.

Trailer na DLC k Elder Scrolls Skyrim - Dawnguard

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (21)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna