BioWare promluvili o třetím dílu Dragon Age

Odehrávat se bude v Orlais a spousta dalšího.

Ačkoli BioWare ještě Dragon Age 3 oficiálně neoznámili, všeobecně se ví, že na hře pracují a pár tvůrců se také účastnilo diskuze na PAX East, kde se podělili o několik zajímavostí z připravované hry.

Diskuzního panelu se účastnil Mike Laidlaw, kreativní ředitel Dragon Age, Mark Darrah, který je výkonným producentem, hlavní scenárista David Gaider a asistent uměleckého ředitele Shane Hawco.

Mike Laidlaw zejména naznačil, že Dragon Age 3 by se tentokrát měl odehrávat převážně v Orlais, což je jižní region Thedasu hojně inspirovaný Francií. V Orlais se ostatně odehrávala i poslední kniha Dragon Age: Asunder.

"Chceme nějaké nové prostředí, nové lokace. Možná něco úplně neviděného, třeba něco více… francouzského," řekl při diskuzi.

V Dragon Age 3 by měly mít podle všeho i velkou váhu vaše rozhodnutí z předchozích dvou her. Také ve trojce už nejspíš nebude hrdina podobný Hawkeovi ve dvojce. "Víme, že lidé chtějí, aby akce postavy měly opravdový efekt na svět, ve kterém se nacházejí a ten se měnil podle jejich rozhodnutí."

Také se vrátí vybavení pro vaše společníky. Ve dvojce je nešlo vybavovat, aby vypadali jedinečně v davu. Jedinečně by měli vypadat i tentokrát, ale s tím, že hráči si je mohou vybavit podle jejich představ. Na to ukázal obrázky Grey Wardena a Seekera v partě a to, jak jejich vybavení ovlivní jejich vizuální vzhled.

Na celý panel se můžete podívat zde:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Zdarma Borderlands: The Handsome Collection a také Arx Fatalis

Dvě hry a veškerá DLC v jednom balení + starší RPG.

Série Zaklínač má 50 milionů hráčů

Další milník + rekordní čtvrtletí.

Už oficiálně: druhou PS Plus hrou na červen Star Wars Battlefront 2

UPDATE + hned dva časopisy vábí na odhalení PS5 příští týden.

Nejvíce zpětně kompatibilní nextgen konzolí bude Xbox Series X, pyšní se Microsoft

S tisíci funkčními hrami v den vydání, včetně vylepšení.

- komentáře (19)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna