GTA V asi vážně v Los Angeles

Nové spekulace.

Odhady ze včerejšího večera, co asi tak můžeme čekat od čerstvě oznámeného GTA V, byly pouze v rovině přání. Čerpajíce přitom ze starých úniků.

Nyní Kotaku přišlo s novou zprávou od vlastního anonymního zdroje, podle nějž mají být četné spekulace o zasazení do Los Angeles pravdivé. Důležité je dodat, že to nemá být věrná replika skutečného L.A., ale spíš jen inspirace, podobně jako tomu bylo u Miami ve Vice City.

Z vícero nejmenovaných zdrojů rovněž Kotaku zaslechlo, že v GTA V by mělo být více hratelných postav. Z hlediska designu novodobých her logický krok, koho by také bavilo hrát desítky hodin jen za jednu postavu, že?

Pravdou je, že Los Angeles by se pro GTA náramně hodilo, více než kterékoli jiné město. Vybydlené centrum s mrakodrapy, přímořská perla Santa Monica s palmami a pláží nad skalami, rozlezlá předměstí, chudinské či mexikánské čtvrti, kterými se bojíte projet autobusem i ve dne (natožpak v noci), možnost udělat si srandu z veletrhu E3 či bydliště celebrit nebo sídla internetových firem, příběhové navázání na Hollywood, Pobřežní hlídku, Beverly Hills...

1

Mimochodem, pamatujete si, co před půl rokem říkal reportér EG Pavel Oreški v úplném závěru E3 videoblogu, když jsme pozdě v noci šli z hospody po pláži v Santa Monice (na fotce)? "Jsme sice v L.A., ale přijde mi to, jako že jsme ve Vice City. Přesně ty hotely, kluby, naproti tomu pláž, kam se sjíždí, když si skočíte do moře autem... mě to přijde jako Vice City a pořád se tady cítím jako v GTAčku!" :)

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Alan Wake: American Nightmare a Observer zdarma

+ The Division 2 bezplatně s celou kampaní.

Desetiprocentní sleva na Football Manager 2020

Ve vybraných českých obchodech.

Dodatečné postavy do Gears 5

K zakoupení či získání hraním.

- komentáře (11)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna