Petice za PC verzi Alan Wake

Vážený Microsofte, žádáme tě o...

Podobné petice ještě nikdy nic na stavu nezměnily a Microsoft si jako investor projektu může dělat, co chce. Přesto není od věci trochu si společnými silami zanadávat, protože dání emocím volný průchod člověka uvolňuje.

"Vážený Microsofte, my, signatáři petice a loajální fanoušci Alan Wake, tě důrazně žádáme, abys ještě přehodnotil své stanovisko ohledně PC verze této očekávané akční hry," začínají autoři petice dlouhý doprovodný text.

Připomínají všem dřívější výroky Remedy o možném pozdějším vzniku Alan Wake pro PC nebo třeba to, že hru předváděli na čtyřjádrovém procesoru v roce 2006 v Barceloně. Dále se pozastavují nad tím, jak se Microsoft v těžké ekonomické době může sám připravovat o tržby od miliard potenciálních zákazníků na osobních počítačích.

Signatáři by také rádi slyšeli vysvětlení o přesných důvodech zrušení PC verze. Mají tím na mysli uvěřitelnější prohlášení než ty nedávné pohádky. Co takhle namísto nich říct na rovinu, že xboxová verze vynese více?

Připojíte se k nim i vy, nebo podobným aktivitám nedáváte žádnou šanci a považujete vyplňování takového formuláře za ztrátu času?

Reklama

Související obsah

Conarium pro konzole v únoru

Lovecraftovský horor.

Prý už se pracuje na remaku Resident Evil 3

+ další videa z dvojky, velikost.

Součástí Game Pass na Xboxu je Observer a Outlast

Také Dead Island: Riptide a Hello Neighbor.

Také na webu...

- komentáře (30)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna