Podílejte se na závodech studia NFS Shift

Skupinový vývoj komunitou a výdělek za to.

S odvážným projektem přišli tvůrci NFS: Shift z britského studia Slightly Mad. Na poslední chvíli jim neklapl podpis smlouvy na příští velkou hru, a tak to zkouší úplně jinak. Sázejí na nejnovější trendy v herním průmyslu, které si vypůjčili od Valve (tvorba obsahu od hráčů Team Fortress 2) i z onlinovek (Free2Play).

Novou, zdarma šířenou závodní hru C.A.R.S. (zkratka pro Community Assisted Racing Sim) chtějí vyvinout v úzké spolupráci s herní komunitou, která si tím může vydělat nějaké peníze. Stavět bude na tzv. metodě crowdsourcingu, kdy se zapíšete mezi spolupracovníky studia podle a vložíte částku různé výše. Za pět dolarů budete mít podle sebe pouze pojmenovaného soupeře, ale vložit se dá i 100 tisíc dolarů.

I vy tedy máte šanci vypomoci s tvorbou autentických závodů s podporou co-opu a správou stáje, ve které ve finále budou formule, GT/LeMans, Touring Car, Rally i IndyCar, za různého počasí, s úpravou a vylepšeními vozu či jeho fyzikálního modelu. Když pak hra uspěje, dostanete svůj podíl ze zisku z mikrotransakcí (od 10 pencí do 10 dolarů).

Co myslíte, má takový model vývoje šanci na úspěch?

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna