První trailer ze Sniper Elite V2

Ukazuje zabijáckou kameru přímo z hraní.

505 Games a Rebellion dnes vydali první trailer ze střílečky Sniper Elite: V2. V sedmdesátivteřinovém videu poskládaném čistě ze záběrů z hraní uvidíte novou zabijáckou kameru Kill Cam, která vám v detailu a zpomalém bullet-timovém módu za odměnu ukáže důsledek toho, když přesně zamíříte ze své odstřelovačky.

Ve videu ze hry, kterou šéf vydavatelství 505 označil za "nejbrutálnější realistickou střílečku na trhu", je ale vidět také příjezd tanků do zničeného Berlína v roce 1945. Hlavní motto Sniper Elite V2 operuje s myšlenkou, že jedna kulka může změnit historii, což autoři hodlají demonstrovat právě na událostech z 2. světové války.

"Trailer ukazuje, že Sniper Elite V2 není žádná řežba. Musíte být taktičtí, přemýšlet dopředu a raději si od akce udržovat odstup, než abyste se do ní bezhlavě vrhli a teprve potom hledali únikové cesty. To jsou přesně ty kvality, které hráči ocenili na prvním dílu," dodal šéf vývojářů z Rebellionu, Jason Kingsley.

Podle něj bude zabijácká kamera důležitou součástí hry. Jde i prý o technologicky náročný efekt, protože musí do detailu ukázat, jaký dopad má kulka z odstřelovačky na každou částečku lidského těla.

Sniper Elite V2 vyjde v roce 2012 pro Xbox 360, PlayStation 3 a také PC.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Hardwarový týdeník hráčů - 7/2020

RGB herní křeslo. Recenze pasty či top AOC monitor s top cenou.

Rogue Lords od tvůrců Styx ohlášeni

První info o tahovém RPG s přisluhovači pekla.

Figurka Spawn z Mortal Kombat

McFarlane Toys, sedm palců, březen.

- komentáře (6)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna