Tier 1 edice Medal of Honor

Něco jiného než limitovaná edice.

EA oznámili tzv. Tier 1 edici Medal of Honor, která bude obsahově jiná než běžná limitovaná edice. Oproti ní bude Tier 1 ještě o něco vylepšená a z online obchodů ji u nás nabídne jen Xzone.cz.

Dostanete v ní dřívější přístup k jednotce Tier 1, což je ten vousatý voják, který vypadá jinak než ostatní, a navíc má speciální kamufláž. Dále útočnou pušku M60, která je unikátní tím, že jí mohou používat pouze příslušníci Tier 1. Jinou bonusovou zbraní v Tier 1 edici bude MP-7, využívanou především jakožto osobní pistoli. Díky nízké hmotnosti, vysoké palebné kadenci a schopnosti prostřelit neprůstřelnou vestu, je vysoce účinná coby proti-teroristická zbraň.

Jinými bonusy - které budou přístupné i v limitované edici (v ní však jen na jeden den, jinak až po odemčení příslušných částí hry) - se v Tier 1 edici stanou TOZ194 a 870MCS brokovnice, tato devastující dvojka hodící se pro bitvy na blízko. A také třída Spec Ops, což je speciální kamufláž, která vojíkům na bojišti pomůže se schovat mezi přírodními porosty, aniž by byli viděni.

Obě speciální verze hry vyjdou společně s tou klasickou již 15. října pro platformy PC, Xbox 360 a PlayStation 3.

Obrázky Tier 1 edice jsou na facebooku Xzone.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Sony Santa Monica nabírá grafika pro fantasy kreatury do neohlášené hry

Asobo zase hledá animátory asi pro nástupce A Plague Tale: Innocence.

K Biomutant dostanete ručník

Dárek k objednávce na JRC.

- komentáře (11)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna