Tvůrce God of War: MoH je lepší než MW2

Střílečka od EA je realističtější.

David Jaffe, tvůrce série God of War, má svůj osobní blog, kam občas píše zajímavé názory na jiné hry. Tentokrát se vyjádřil k Medal of Honor. A je podle něj lepší než konkurenční Modern Warfare.

Podle jeho slov vás dokáže Medal of Honor víc pohltit. "Myslím, že je jasné, že Modern Warfare 2 porazilo Medal of Honor ve větší produkci a má víc "whoow" momentů, ale v MoH se víc cítím, jako bych byl skutečně s těmi ostatními vojáky na místě. Je to skoro jako bych hrál válečný příběh, zatímco u ostatních válečných FPS se spíš cítíte jako byste byli ve válečné simulaci."

Nemá ovšem pro FPS střílečku od EA jenom slova chvály. Podle něj se "šíleně opakují" útoky nepřátel. "Postoupíte, schováte se, postřílíte nepřátele, vyjdete z úkrytu a tak pořád dokola."

Líbí se mu ale také multiplayer, který v současnosti neustále hraje. "Možná jde o kvalitu matchmakingu nebo je to proto, že nikdo zatím nehrál multiplayer moc dlouho, takže nemají hráči tolik zkušeností, že se z nich ještě nestala nezastavitelná monstra…"

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Sony Santa Monica nabírá grafika pro fantasy kreatury do neohlášené hry

Asobo zase hledá animátory asi pro nástupce A Plague Tale: Innocence.

K Biomutant dostanete ručník

Dárek k objednávce na JRC.

- komentáře (14)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna