Skip to main content

Asus představil dva nové herní notebooky

Záznam vysílání + série ROG Slash + aktualizace ROG Citadel XC.

Společnost ASUS Republic of Gamers (ROG) dnes odpoledne oznámila svůj první interaktivní zážitek a vzrušující sestavu herních zbraní a technologií na virtuálním zahájení akce For Those Who Dare: Unleash the Tiger Inside.

Na této události debutovala dvojice nových notebooků poháněných procesory Intel® Core ™ 11. generace H: 17" palcový herní notebook ROG Zephyrus S17, 16" palcový herní notebook ROG Zephyrus M16 a zcela nová sestava příslušenství ROG Slash. Tyto nejnovější produkty jsou k dispozici k prozkoumání v nejnovější aktualizaci ROG Citadel XV. Interaktivní zážitek představený během živého přenosu virtuální události CES 2021 ROG For Those Who Dare je k dispozici ke stažení zdarma na Steamu.

Virtuální postava Omni, jež debutovala v Citadel XV během události CES 2021 ROG, se nyní vyvinula a během akce se objevila jako host, přičemž ROG využilo nejnovější technologii 3D motion-capture pro jeho zachycení. Spolu s technickou přehlídkou Omni rozšířila podzemní pevnost Citadel XV také své herní zážitky. Uživatelé tak mohou vyzkoušet nejnovější špičkové produkty a technologie ROG, které jsou vyvíjeny. Díky nejnovější aktualizaci mohou uživatelé navíc uvnitř pevnosti najít dvě nové mini hry. Střílečka podobná tower-defense umožňuje účastníkům otestovat jejich přesnost a reflexy tím, že sestřelí nespočet nepřátelských droidů přicházejících k Omnimu, zatímco skákačka inspirovaná pixel-artem přenáší téma zpět do doby retro her. Díky integraci všech nejnovějších technologií ROG dále obohacuje herní ekosystém a celkový herní zážitek.

Watch on YouTube

ROG Zephyrus S17 je zcela nový, prémiový herní notebook s výklápěcí opticko-mechanickou klávesnicí, která umožnila dosáhnout vynikajícího chlazení. Poskytuje špičkový výkon pro hraní her a ještě vice, a to v tenkém stylovém balení pro každou příležitost. Díky procesoru Intel Core i9-11900H 11. generace schopnému využívat až 90 W energie v krátkých dávkách a navíc grafickému procesoru až NVIDIA® GeForce RTX ™ 3080 s výkonem, který dosahuje 140W s Dynamic Boost, přináší Zephyrus S17 výjimečný výkon. Tyto komponenty posíleny technologii ROG Intelligent Cooling poskytují bezkonkurenční platformu pro hraní her a vytváření obsahu. Inovativní chladicí systém AAS Plus zvedá klávesnici pod úhlem 5 °, a otevírá široké průduchy, které umožňují novým ventilátorům Arc Flow tiše vtáhnout chladný vzduch do notebooku. V kombinaci s využitím tekutého kovu na procesoru, tato vylepšení umožňují uživatelům užít si na výkon náročné výpočty v tenkém, tichém a na dotek chladném stroji.

Prostorná 17" obrazovka poskytuje pohlcující zážitek. K dispozici jsou dvě možnosti panelů: WQHD displej s Advanced Optimus a G-SYNC pro vyšší snímkovou frekvenci, nebo 4K s většími detaily a Adaptive-Sync. Oba nabízejí vysokou obnovovací frekvenci, brilantní barvy a přesnost barev ihned po vybalení. Výkonný zvuk se šesti reproduktory poskytuje věrný zvuk. Možnosti úložiště včetně tří M.2 disků HyperDrive Ultimate SSD RAID nabízejí bleskově rychlý přístup k hrám a médiím. Opticko-mechanická klávesnice poskytuje přesný a pohotový vstup, zatímco konfigurovatelný Multiwheel poskytuje na dosah širokou škálu užitečných funkcí.

ROG Zephyrus M16 je zcela nový herní notebook, který má osazený 16 "displej a výkonný nový procesor Intel uvnitř ultra tenkého 15" šasi. Pro plynulý a bohatý detailní obraz ve hrách 16 "displej kombinuje vysoké rozlišení WQHD s rychlou obnovovací frekvencí 165 Hz, dobou odezvy 3 ms a Adaptive-Sync. Je také připraven pro tvorbu obsahu díky vyššímu poměru stran 16:10, PANTONE® - validated 100% pokrytí barevného gamutu DCI-P3 v a podpora Dolby Vision® pro bohatší vizuální efekty. Nejnovější procesory až do 11. Gen Intel Core i9-11900H zajišťuje stabilní obnovovací frekvence při hraní her a vysoký výkon při vytváření obsahu. Až GeForce RTX 3070 laptop GPU poskytuje vysoké hodnoty FPS a technologií RTX pro hraní nejnovějších her. ROG Intelligent Cooling udržuje M16 chladným pod prsty uživatele a zároveň zajišťuje vysoký výkon CPU A GPU. Šestice reproduktorů se systémem s dvěma force-canceling basovými reproduktory tak produkuje jasný, hluboký zvuk, který je umocněný technologií Dolby Atmos. 3D mikrofonní pole zachytí čistý zvuk v jakémkoli scénáři a obousměrná AI Noise Cancelation inteligentně odstraní hluk v pozadí.

Zephyrus M16 nabízí skutečnou přenositelnost s tenkým a lehkým tělem, které je pouze 19,9 mm tenké a váží 1,9 kg. V barvě Off Black s lesklým prismatickým filmem viditelným přes CNC frézovaná perforovaná záda vypadá stylově a profesionálně v jakémkoli prostředí. Zephyrus M16 je k dispozici také s novým grafickým procesorem GeForce RTX 3050 Ti v notebookové verzi, díky které je zážitek z RTX dostupnější než kdy dříve. Rodina grafických procesorů RTX 3050 přichází i do dalších herních notebooků ROG, včetně Flow X13, Strix G15 / 17, Zephyrus G15 a Zephyrus G14.

ROG Slash je zbrusu nová kolekce módních doplňků, které přenášejí radikálně elektricky modré a červenofialové barvy PANTONE a kódující téma do nápadné vizuální identity evokující cyberpunk, esport a herní subkultury s trendy estetikou. Kontrastní odstíny připomínají nekonečné bitvy konkurenčních týmů, zatímco doprovodná ikonografie na příkazovém řádku oslavuje individualistickou povahu hráčské elity, která udělá cokoli, aby si zajistila vítězství. První produkty ROG Slash zahrnují trojici tašek včetně batohu se stahovací šňůrkou a dvou brašen, plus řadu pokrývek hlavy tkaných z prvotřídních vodoodpudivých látek - vše jedinečně zdobené designovými detaily ROG Slash.

Watch on YouTube

Dostupnost a ceny: ROG Zephyrus S17 bude k dispozici v průběhu druhého kvartálu a ROG Zephyrus M16 bude k dispozici v průběhu třetího kvartálu u vybraných partnerů.

Read this next