If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Betatest God of War: Ascension pro uživatele PS Plus

O čem a kdy bude?

Společnost Sony dnes informovala o multiplayerovém betatestu rubačky God of War: Ascension pro PS3. Pro uživatele služby PlayStation Plus bude zpřístupněn 9. ledna 2013, od kdy se mohou zapojit do online soubojů poprvé až s osmi spoluhráči.

Úrovně hry God of War: Ascension ve verzi pro více hráčů jsou rozděleny do dvou kategorií - větší mapy nabídnou velké otevřené prostranství (jako Desert nebo Lost Souls) a kompaktnější arény mají vystupňovat napětí a prověřit vaše reflexy v boji o přežití v těsných prostorách a při boji zblízka.

"Po uvedení betaverze si budou moci předplatitelé služby PlayStation Plus vychutnat ještě intenzivnější zážitky s režimem Team Favourite Rush, který doslova rozpoutá God of War uragán v týmovém boji Team Deathmatch. Budete bojovat s cílem dosáhnout potřebného počtu bodů od Bohů, díky čemuž se vám zpřístupní nové možnosti pro přizpůsobení vašeho bojovníka. Dostupný bude také režim pro jednoho hráče, určený pro sólové bitvy bojovníků, kteří preferují individuální boj," uvádí tisková zpráva Sony.

Plná verze Ascension vyjde v půlce března.

Včerejší trailer

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles