Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bezplatné hry EA dosáhly 25 milionů registrací

Díky Battlefield Heroes a NFS World.

Bezplatné Free2Play hry z produkce EA už někdy zkusilo 25 milionů lidí. Nejúspěšnější jsou Battlefield Heroes a Need for Speed World, z nichž každý dosáhl počátkem tohoto měsíce počtu 10 miliónů registrovaných hráčů. Další hry Battlefield Play4Free, Dragon Age Legends, Battleforge a Lord of Ultima pak pomohly součtem 5 miliónů překonat celkovou hranici 25 miliónů hráčů. Kolik procent hráčů tvoří Američané, Evropané nebo Asiaté, bohužel není známo.

Odteď do 17. ledna lze využít dvou akcí: "Hráči Battlefield Heroes mohou využít promokód EQ9M-TYYT-TXR3-5GU3 na 300 Battlefundů. Za tuto virtuální herní měnu mohou nakupovat zbraně, doplňky, widgety a další věci. V Need for Speed World mohou hráči zadat promokód EWPD-3KGA-VBVF-9HYS na 750 SpeedBoostů k nákupu skvělých licencovaných vozů, výkonnostních vylepšení a celé řady speciálních autodílů," popisuje tisková zpráva EA.

Že se jejich Free2Play hry pořád vyvíjejí, dokazuje nejen další díl Command ale Conquer Tiberium Alliances, ale i třeba lednová série aut s Porsche 911 Carrera S model 2012 do NFS World. Battlefield Heroes zase v nadcházejících týdnech nabídne novou kolekci oblečení.

Read this next