If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Blizzard oznámil novou survival hru

Zatím první artwork pro nábor.

Obvykle to bylo tak, že když se Blizzard pokoušel o nějaké vybočení ze zajeté šablony World of Warcraft - Diablo - Starcraft, projekt nebyl dokončen kvůli vysokým nárokům na kvalitu.

To, společně s nedobrými praktikami uvnitř Activision Blizzard odradilo spoustu vývojářů, aby šli do tohoto molocha pracovat.

Nyní se však hnuly ledy a po akvizici Microsoftem by se firemní kultura mohla rapidně zlepšit (stejně jako platy), což někoho trklo s nápadem, že je teď vhodná doba pro nábor talentů.

Aby měli tu pravou motivaci přihlásit se a poslat životopis, Blizzard učinil něco, co rozhodně nemívá ve zvyku, a to oficiálně oznámit novou hru teprve v jejím velmi raném zárodku. První artwork:

Půjde o survival titul pro PC a konzoli ve zbrusu novém univerzu.

Má jít o místo, kde se hrdinové teprve potkají, kde budou odvyprávěny příběhy a prožita dobrodružství. Rozlehlá říše čekající na vaše prozkoumání.

Blizzard láká, že můžete být u toho, když studio s třicetiletou historií začne svou novou kapitolu. A že budete pracovat s týmem zkušených autorů, kde váš hlas bude slyšet.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments