Skip to main content

Blizzard přesouvá lidi z WoW na Project Titan

Zkušení WoW vývojáři pracují na nové MMO.

Herní šéf World of Warcraft Tom Chilton potvrdil, že se někteří členové jeho týmu začínají přesouvat na Project Titan, novou chystanou MMO od Blizzardu.

Říká, že přesuny nejsou nijak dramatické, ale postupné. Project Titan očividně potřebuje zkušené vývojáře, kteří léta pracují na World of Warcraft.

"Existuje několik lidí, kteří pracovali na World of Warcraft a dělají teď na Titan MMO, kde původní tým neměl tolik zkušeností," prozradil. "My jsme mezitím najali a vytrénovali pár nových lidí, aby nahradili ty, co byli přesunuti."

Tom Chilton si nemyslí, že by celý původní tým z WoW náhle přešel na Project Titan, ale věří, že mohou v Blizzardu existovat vedle sebe dvě silné MMO.

"Nemyslím si, že nastane čas, kdy řekneme, aby si všichni z WoW týmu sbalili věci a přesunuli se na Titan. To není realistické. Budou dva velké týmy a vzniknou dvě velké a úspěšné MMO."

Na Project Titan se dělá v Blizzardu minimálně od roku 2007, kdy prozradili, že pracují na další MMO. Zatím jsme z něj ale neviděli jediný obrázek a ani se neví, jaký žánr bude hra.

Read this next