If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Blizzard stále aktivně pracuje na Free-2-Play hře

Blizzard All-Stars konkurující League of Legends.

Vlastní zpráva - Od urovnání sporu mezi Valve a Blizzardem ohledně názvu DoTA a přejmenování hry na Blizzard All-Stars o ní po uplynulý rok nebylo nic slyšet. Avšak k ledu uložena nebyla, řekl dnes Eurogameru ředitel produkce Starcraft 2, který však nebude vyžadován ke spuštění.

"Pořád na ní pracujeme, stále však zbývá dořešit zbývající systémy sloužící pro odlišný obchodní model než Starcraft 2. Ten je krabicovkou, ale s Blizzard All-Stars se snažíme o přiblížení jiným současným hrám ve stylu MOBA, aby si hráči mohli po kouskách kupovat malé věci, které zrovna chtějí."

Jak známo, tato hra bude odpovědí na veleúspěšné League of Legends nebo DOTA 2 od Valve stále se nacházející v betě s třemi miliony hráčů měsíčně. Čili podžánr MOBA, což je zkratka pro Multiplayer Online Battle Arena, něco jako RTS, kde spolu soupeří dva týmy hráčů, ale není tam žádné stavění základny a ovládá se jen jedna postava.

V Blizzard All-Stars budou vedle sebe vystupovat známí hrdinové ze všech značek této firmy, jako je Diablo, Warcraft i Diablo. Datum vydání zatím není známo.

Trailer z roku 2011
Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments