If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bramble: The Mountain King je ponurým dobrodružstvím na motivy severských bájí

Přesné datum + krabicově i u nás.

Vezme vás na napínavou, znepokojivou cestu ohromujícími prostředími. Vydejte se jako malý chlapec Olle zachránit svou sestru, unesenou obávaným trollem. Ne vše ve světě Bramble je právě takové, jak vypadá – v téhle zvláštní zemi obývané stvořeními všech velikostí a tvarů musíte opatrně rozmýšlet, kdy se přiblížit a kdy se ukrýt. Ve zdejších lesích a jeskyních totiž číhá spousta hladových a záštiplných tvorů. Dávejte proto dobrý pozor, kam šlapete…

Bramble: The Mountain King je ponuré dobrodružství zasazené do světa inspirovaného temnými severskými bájemi. Zkoumejte nádherná, zároveň však nebezpečná a pokřivená prostředí ve snaze zachránit svou sestru. Putujte krajinou plnou divů a přežijte smrtící setkání s mnoha ohavnými stvořeními zdejšího světa.

Využívejte moc „jiskry odvahy“ – očarovaného kusu kamene, poskytujícího vám dary nezbytné k tomu, abyste překonali všechny nástrahy a zkoušky. Přemožte s jeho pomocí rozmanitými a unikátními způsoby hrůzná stvoření, na která cestou narazíte. Zároveň se ale mějte na pozoru – odvaha bez laskavosti vás může zavést na temnou stezku.

  • Vydejte se na cestu plnou dobrodružství jako Olle, statečný chlapec toužící zachránit svou sestru.
  • Zkoumejte nádherný, zároveň však nebezpečný svět.
  • Setkejte se s pokřivenými, bájnými stvořeními severského folkloru a svádějte bitvy s bossy obřích rozměrů.
  • Prožijte napínavé, adrenalinové chvíle zprostředkované prvotřídní grafikou.

Tato third-person dobrodružná hra u nás vyjde krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X / Xbox One a Nintendo Switch 27. dubna 2023, uvedl distributor HYPE.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Bramble: The Mountain King

Video Game

About the Author

Redakce

Contributor

Comments