Skip to main content

Budou noví Ghostbusters i Layers of Fear, možná také The Evil Within 3

Tři drobky.

Koncem týdne se sešlo hned několik oficiálních drobků o pokračování zavedených sérií.

Začněme třeba s Krotiteli duchů. Spoluzakladatel studia Illfonic, Raphael Saadiq, které stálo za Friday the 13th: The Game či Predator: Hunting Grounds, utrousil v hudebním podcastu Questlove Supreme nečekanou novinku.

Prý už pracují na nové hře Ghostbusters, tedy na slavné značce vlastněné Sony, která tento úmysl zatím světu nesdělila. Naposledy vyšla před dvěma lety remasterovaná verze pro PS4.

Watch on YouTube

Bloober Team, polští autoři The Medium, zase avizovali návrat ke své hororové sérii Layers of Fear, která měla již dva díly.

Teaser trailer z Tokyo Game Show navodil atmosféru a prozradil využití Unreal Engine 5. Hra prý prozkoumá více příběhů, které to chce odvyprávět, a vývojáři jsou nyní už zkušenější i moudřejší. Vedle toho makají na dvou tajných AAA titulech.

Watch on YouTube

Zakladatel Tango Gameworks, slavný Japonec Shinji Mikami, zase naznačil, že pracují na další hře, která vyjde až po Ghostwire: Tokyo.

Určitou indicií, o co půjde, je jméno ředitele tvůrců děsivého survivalu The Evil Within 2, který je prý uprostřed energické práce na něčem velkém. Vzhledem k akvizici Bethesdy Microsoftem však nelze čekat multiplatformní titul, spíš něco jen na Xbox a PC.

Read this next