Skip to main content

Budování padoušského doupěte pro konzole i krabicově

Evil Genius 2 uvede Hype.

Budovatelská simulace Evil Genius 2: World Domination vyjde krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5 a Xbox Series X / Xbox One dne 30. listopadu 2021 i u nás, oznámil domácí distributor Hype.

Naváže se tak na digitální PC verzi z letošního března, která sklidila od kritiků veskrze kladná hodnocení.

Pokud si hru včas předobjednáte, získáte navíc trojici unikátních bonusových předmětů do svého doupěte - polární záři k odpoutání pozornosti od vašich záměrů, fontánu mládí pro zlepšení vlastností vašich poskoků a trojského koně pro odemčení jedinečných plánů napříč světem.

Evil Genius 2 je satirická simulace budování padoušského doupěte, ve které se v roli ďábelského génia pustíte do uskutečnění svých plánů na ovládnutí světa. Když je takhle skvělé být padouchem, síly spravedlnosti nemají nejmenší šanci!

Vybudujte svoje vlastní, jedinečné padoušské doupě, braňte ho před silami spravedlnosti, vycvičte armádu zločinných poskoků a ovládněte svět s pomocí svého nástroje zkázy v přímém pokračování kultovní klasiky z roku 2004!

Bohatost budování: Každý padouch potřebuje vlastní doupě, takže ukažte na ostrovní ráj a proměňte ho k obrazu svému! Přizpůsobte vnitřní podobu svého životu nebezpečného úkrytu svému hernímu stylu a vyrábějte pro svoje poskoky roztodivná zařízení sloužící nádherně zlomyslným účelům.

Neschopná nemehla: Jakožto nenáviděný padouch budete mít věčný problém sehnat dostatek kvalifikovaných poskoků. Jejich průběžným náborem a postupným výcvikem budete nicméně moct vytvářet nové specialisty, kteří vám s uskutečňováním vašich ďábelských plánů pomohou. Hledáte spíš někoho, kdo nažene nepřátelům trochu víc strachu? Najměte si schopného přisluhovače, který doplní váš herní styl! Každý vůdce ostatně musí mít svou pravou ruku... nebo klidně i víc.

Podlé pasti: Síly spravedlnosti jsou otravně dochvilné, a proto raději včas vyzkoumejte a průběžně zdokonalujte soustavu pastí, které zefektivní vaši obranu. Zamotejte těm svatouškům hlavu s pomocí pinballových odrážedel nebo je sežvýkněte žravou venušanskou pastí na špiony. A i když mít jednu past je dobré, mít víc pastí je... zlejší. Zkombinujte jednotlivé pasti a zbavte se narušitelů jednou provždy!

Hrozné hanebnosti: Prováděním dílčích ďábelských plánů postupně uskutečněte svůj hlavní záměr postavit nástroj zkázy a ovládnout celý svět. Prodejte britskou královskou rodinu, uneste guvernéra státu Maine nebo doslova upečte Aljašku. Jelikož rozmanitost je kořením každého sváru, můžete vybírat ze stovek nejrůznějších úkolů!

Read this next