Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bulánci znají harmonogram pro rok 2023

+ součástí zimního výprodeje na Steamu.

V roce 2022 vstoupila do předběžného přístupu hra Bulánci, která zaznamenala rekordní úspěch na největším českém crowfundingovém serveru. Hra je nyní v prodeji na Steamu v rámci zimního výprodeje s na dlouhou dobu poslední plánovanou slevou. Byl také zveřejněn harmonogram s očekávanými milníky, na které se hráči mohou těšit v roce 2023.

Původní Bulánky vytvořilo herní studio SleepTeam před více než 20 lety a dodnes se těší ohromné oblibě. Za dobu své existence si je stáhlo/nainstalovalo více než 16 mil. lidí a patří mezi nejhranější české hry. Po dvou dekádách se SleepTeam vrátil se zcela novými Bulánky, kteří budou po vydání obsahovat kampaň, crossplatformní online multiplayer, řadu kosmetických vylepšení, režim battle royal a řadu dalších věcí.

Podobně jako v původní hře se i nyní hráči na arénových mapách zhostí role jednoho z plejády agresivních polštářů, s nimiž bojují pomocí rozličných zbraní proti svým kamarádům, a po vydání aktualizace s online multiplayerem, který je plánovaný na začátek příštího roku, i proti dalším hráčům napříč celým světem. Nepůjde přitom o jedinou novinku, které se hráči příští rok dočkají.

Jak ukazuje nově zveřejněný harmonogram výše, příznivci agresivních polštářů se mají na co těšit. V roce 2023 se dočkají řady aktualizací, které přinesou nové herní mechanismy, kosmetická vylepšení či další porci map. Zkrátka nepřijdou ani podporovatelé, kteří hru podpořili v rámci crowfundingu: vývojáři pro ně chystají několik dosud nezveřejněných překvapení.

Bulánci jsou v současné době dostupní k zakoupení na Steamu v rámci předběžného přístupu s exkluzivní a na dlouho poslední chystanou slevou. Po vydání bude hra kromě Windows dostupná také na Mac, Android, iOS, PlayStation a Xbox.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments