If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Cenega sběratelský Deus Ex 3 doveze

Co přesně bude u nás obsahovat?

Zpočátku se to jevilo, že spíš ostrouháme, pak se nějakou dobu čekalo na reakci Eidosu a nyní už je definitivně jasno. Sběratelská edice Deus Ex: Human Revolution v České republice a na Slovensku oficiálně vyjde pod taktovkou Cenegy Czech, oznámila tiskovou zprávou.

Do prodeje se dostane jen velmi limitované množství kusů (např. na Xzone) za doporučenou maloobchodní cenu 2.299,- Kč pro PC a 2.599,- Kč u verzí pro Playstation 3 a Xbox 360. Cenega slíbila, že tato Collectors Edition u nás vyjde 26. srpna - čili ve stejný den jako obyčejná edice a augmentovaná edice. Ta je více než o tisícovku levnější, ale neobsahuje zdaleka tolik bonusů.

Sběratelská edice Deus Ex: Human Revolution bude zabalena ve speciálně navržené sběratelské krabici a nabídne množství prvků, jež hráčům ještě více zpestří zdejší herní svět. Jmenujme třeba:

  • Sběratelskou akční figurku Adama Jensena, navrženou Play Arts Kai
  • Výbušný úkolový balíček: Zcela nová mise, v níž bude mít epizodní roli i jedna z postav z původního DEUS EXu
  • Exkluzivní zbraně do hry: Automatické odemykací zařízení, pomocné dálkově detonovatelné explozivní zařízení M-28 (UR-DED), opakovací granátomet Linebacker G-87, dvouhlavňová brokovnice Huntsman Silverback, odstřelovací puška s tlumičem SERSR Longsword Whisperhead
  • 10,000 bonusových kreditů na nákup a vylepšování zbraní
  • DVD, které zahrnuje 44minutový speciál o tvorbě hry, 30minutový herní soundtrack, animovaný komiks (adaptovaný z oficiální série od vydavatelství DC Comics), E3 trailer a animovaný storyboard
  • 40stránkovou knihu ilustrací

Zaklínač 2 pro PC/X360/PS3 je v EG indexu očekávanosti českými hráči je na 9. místě.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Deus Ex: Human Revolution

PS3, Xbox 360, PC, Mac

Related topics
PC
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments