Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Cestovní pouzdro tentokrát ve stylu Animal Crossing: New Horizons

Včetně přívěsku.

V tomto luxusním cestovním pouzdru s motivem simulátoru života Animal Crossing: New Horizons můžete bezpečně a bez obav převážet svou oblíbenou herní konzoli Nintendo Switch, Switch Lite nebo Switch – OLED Model. Nedílnou součástí tohoto pouzdra je polohovatelný stojánek, který vám při používání konzole umožňuje upravit pozici obrazovky podle potřeby. Když později uložíte konzoli zpět do pouzdra, ochrání stojánek její obrazovku před poškrábáním. Pouzdro lze také pohodlně přenášet za pevné držadlo. Třešničkou na dortu pak je přívěsek na jezdci zipu v podobě modrého lístku.

Balení rovněž obsahuje dvě plastová pouzdra na herní karty, z nichž do každého se vejdou čtyři herní karty, a také dvě plastová pouzdra na microSD karty, přičemž do každého z těchto menších pouzder se vejdou dvě microSD karty a každé z těchto pouzder se vejde do libovolné pozice ve větším pouzdru na herní karty.

Luxusní cestovní pouzdro NNS34AC s motivem Animal Crossing: New Horizons je již v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 699 Kč.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Animal Crossing (Switch)

Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments