Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Chcete si zahrát Warface od Cryteku zdarma už teď?

Máme pro vás návod.

To, že Crytek připravuje FPS online střílečku Warface postavenou na CryEngine 3, která bude free-to-play, to určitě víte. Ale víte také, že si ji už můžete zahrát? Hra by měla vyjít snad ještě před koncem roku, ale Crytek ji záhadně už spustil v Rusku.

Tam je k dispozici na této adrese.

Jak si tedy hru, samozřejmě v angličtině, zahrát už dneska? Není to nijak zvlášť složité.

Nejprve se musíte zaregistrovat a stáhnout si klienta. Na prvním místě při registraci chtějí e-mailovou adresu, pak je heslo, přezdívka a captcha.

Jakmile si stáhnete klienta, nemusíte už nic moc dělat a hra se vám nainstaluje. Problém je, že na začátku po vás hra chce, abyste napsali jméno vašeho vojáka. V azbuce. I to se dá ale vyřešit -> Ovládací panely -> Region and Language -> Keyboards and Languages, přidat Rusko. Tradááá, azbuka.

Už existují ale také soubory, která vám hru přeloží do angličtiny. Nejprve ale musíte hru stejně spustit a pak zase vypnout. Pak si stáhněte tento soubor (heslo "XboxMB" bez uvozovek), kde najdete dva soubory. Najděte si AppData a najděte Local > Mail.Ru > Warface > Game > Localized. Oba soubory tam přehrajte a přepište ty původní.

This article contained embedded media which can no longer be displayed.

Read this next