Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Chystá se Bully 2?

Přeřeknutí nebo nová promo kampaň?

Skvělá akční hra od Rockstar Games - Bully (v Evropě Canis Canem Edit), by se mohla dočkat svého pokračování. Alespoň dle tvrzení amerického hudebního skladatele jménem Shawn Lee, který se podílel na soundtracku pro první díl.

Shawn Lee, jenž má vyjma původního Bully na svědomí též soundtrack pro The Getaway, v rozhovoru pro The Gaming Liberty totiž prozradil, že se v dohledné době asi bude muset věnovat soundtracku pro Bully 2. Což je poprvé, kdy se o hře objevilo podobné info v tom smyslu, že by se skutečně chystala na herní trh.

Popravdě, nechce se mi příliš věřit, že by šlo o pouhé přeřeknutí z čiré nevědomosti. Spíše za tímhle vidím nový způsob prezentace příchozího projektu, u nějž se cílové platformy samy nabízí. Otázkou zůstává datum vydání. Rok 2011?

V tomto kontextu zbývá připomenout, že původní Bully debutovalo v roce 2006 na konzoli PS2, kde se rozebralo přes 1,5 milionu kusů. Vylepšená verze Bully: Scholarship Edition byla v předchozím roce vypuštěna na platformách Xbox 360 a Wii, kde se mělo prodat dalších milion kusů. A koncem 2008 se objevila i na PC.

Read this next