Skip to main content

Circuit Superstars startují na Early Access

Pro milovníky Micro Machines.

Takových závodů viděných zeshora není nikdy dost. Ač jsou v moderní až roztomilé grafice s mnohými vizuálními vychytávkami, pořád jde o tu starou hratelnost, jakou kdysi bavily Micro Machines či Mashed.

Dnes na Steamu vyšla Early Access verze Circuit Superstars, která stojí rozumných 17 eur.

Original Fire Games ve spolupráci se Square Enix říkají, že po docela hrbolaté cestě se pomalu dostávají do cílové rovinky. Při této příležitosti přichystali nový trailer, aby vás navnadili:

Watch on YouTube

V této podobě hry najdete nespočet režimů, které můžete objevovat, včetně rallycrossu po kamiony. Celkem se jedná o sedm tratí a osm typů dopravních prostředků, které lze přizpůsobit. Později prý přibudou další tratě a vozy.

Mulťák se dá hrát ve split-screenu nebo online, případně turnaje či časovky.

Že to není jen tupá arkáda, dokládá volitelná možnost zapnout si spotřebu paliva, poškození pneumatik či poničení vozu, tudíž zastávka v boxech není úplně od věci a chce ji to zakomponovat do své strategie, protože může rozhodnout mezi hrdiny a nulami.

Ti, kteří si zkusili demo během Steam Games Festivalu, prý postřehnou nějaké změny, co se týče označení trati či modelu ovládání.

Počítat to chce s chybami, které vyloženě volají po nahlášení a je to ostatně v této fázi tvorby více než přirozené. Do budoucna se počítá s cross-play, pokud to držitelé platforem dovolí. Více zde.

Read this next