If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bude CliffyB pracovat na Gears of War pro Microsoft?

Epic Games se dušují, že neopouštějí vývoj her.

Cliff Bleszinski stojící za sérií Gears of War říká, že poté, co ji koupil Microsoft se k ní rozhodně vrátit nehodlá.

"Nemyslím si, že by Gears of War mohlo být v lepších rukou," řekl na svém blogu. "Gearsy jsou stejně tak Rodovo dítě, jako byly moje. Moc dobře se o ně postará." Myslí tím samozřejmě Roda Fergussona, kterého Microsoft přetáhl z 2K Games.

Cliffy B ale upozorňuje, že se na Gears of War pod Microsoftem rozhodně podílet nebude. "Nebudu se stěhovat do Vancouveru a pracovat na nich. Ani nebudu jako konzultant," upozorňuje. "Dívám se do budoucna, nikoli do minulosti."

Spousta hráčů si také myslí, že Epic Games prodali práva na Gears of War, protože už nemají příliš zájem pracovat na hrách, ale chtějí se zaměřit výhradně na licencování Unreal enginu. PR manažer Wes Phillips ale říká, že "máme rozpracováno hned několik her, včetně Fortnite".

Vývojářské studio Black Tusk patřící pod Microsoft mezitím hledá nové pracovníky, kteří by chtěli na Gears of War pracovat. Hledají scenáristu, který bude pracovat na "Xbox One střílečce se silnými postavami a emocionálním příběhem". V Gears of War na Xbox One se bude očividně používat také SmartGlass, protože hledají také programátora na vytvoření aplikací ke hře.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Gears of War

Xbox 360, PC

Gears of War 2

Xbox 360

See 2 more

Gears of War 3

Xbox 360

Gears of War: Judgment

Xbox 360

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments