Skip to main content

Co bude za první DLC ke Kingdoms of Amalur?

Umožní "nekonečné varianty soubojů".

První DLC ke Kingdoms of Amalur: Reckoning má název House of Valor a je trošku kontroverzní. Je totiž pouze u nových kopií her a po aktivaci už ho není možné použít. Znamená to, že pokud má někdo hru z druhé ruky, tento obsah nebude mít. To už tu sice bylo předtím, ale kromě Batman: Arkham City nešlo většinou o obsah do singeplayeru.

EA už řeklo, co přesně House of Valor obsahuje. Mělo by jít o celkem sedm singeplayerových misí a odemknete si také bojové brnění inspirované Mass Effectem.

V misi The Grand Champion Tyr Magnus musíte bojovat ve Valor aréně, přežít všechny nepřátele, kteří po vás půjdou a arénu dobýt. "Během soubojů ve Valor aréně budete potkávat nové nepřátele, ale i spojence," píše se v tiskové zprávě.

Můžete také navštívit Arena Battle Board, která "umožňuje téměř nekonečné varianty soubojů". Když v ní splníte bonusové úkoly, jako je například porazit všechny nepřátele bez ztráty života, jako odměnu získáte speciální předměty do hry.

Abyste House of Valor DLC získali, musíte zadat ve hře kód, který je přiložený ke každé kopii. Pokud ho nemáte, můžete si DLC zakoupit, ale zaplatíte za něj deset dolarů. Naše názory na Amalur v závěru posledního podcastu.

Startovní trailer z Kingdoms of Amalur

Read this next