If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co najdete v limitované edici Front Mission 1st Remake

Bude také u nás.

FRONT MISSION 1st: Remake je moderní verze slavného taktického tahového RPG, které původně vyšlo v roce 1995 pro herní konzoli Super Famicom, a to pouze v Japonsku.

V dohledné době, přesně 30. března 2023, se objeví krabicově pro herní konzoli Nintendo Switch. Limitovaná edice obsahuje navíc exkluzivní lentikulární obrázek, tištěnou uživatelskou příručku a dvě litografie, uvedl domácí distributor HYPE.

"Připojte se k nadnárodnímu společenství O.C.U. nebo jeho rivalovi U.C.S., vylepšujte svého wanzera, čiňte strategická rozhodnutí a využívejte svou palebnou sílu a okolní prostředí k tomu, abyste získali výhodu nad protivníkem.

V roce 2090 se při řešení světových konfliktů využívají obří válečné stroje zvané wanzerové. Ostrov Huffman Island – jediné místo, kde Oceania Cooperative Union (O.C.U.) a Unified Continental States (U.C.S.) sdílejí pozemní hranici – je proto velmi žhavým ohniskem jejich dlouhotrvajících sporů.

Průzkumná četa O.C.U. vedená kapitánem Roydem Clivem dostane rozkaz prozkoumat muniční továrnu U.C.S. Během mise je četa přepadena nepřátelskými wanzery, což rozpoutá sled událostí, které zatáhnou celý ostrov do válečné vřavy."

  • Prožijte napínavé dobrodružství ve spletitém světě ovládaném geopolitikou a výběrem ze dvou odlišných příběhových kampaní si zvolte stranu.
  • Upravujte každou část svého wanzera – vylepšujte jeho palebnou sílu, obranné vlastnosti i rychlost a tím zvyšujte jeho bojovou efektivnost.
  • Vezměte v úvahu charakteristiku okolního prostředí, zformujte nejlepší možnou strategii a rychle získejte výhodu nad protivníkem.
  • Vychutnejte si moderní přepracovanou verzi s nádhernou grafikou a vylepšenými efekty nebo si hru zahrajte v její původní podobě, která je rovněž součástí tohoto remaku.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Front Mission 1st: Remake

Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments