Skip to main content

Co víme o Mass Effect 3 díky Arrival DLC?

Pozor, v článku budou spoilery.

Pokud si nechcete nechat prozradit nic ze stahovatelného přídavku k Mass Effectu 2 s názvem Arrival, který bude k dispozici už tento týden, raději dále nečtěte, protože zde bude pár spoilerů, které by vám mohly zkazit hraní.

Pokud vám to nevadí, můžete pokračovat.

Ale vážně, bude tu pár spoilerů!

V pořádku?

Na serveru 1UP se objevil článek, který naznačuje, co se již ví o příběhu Mass Effectu 3 díky chvíli hraní Arrivalu. V něm máte zachránit jakousi doktorku, která narazila na nějaký důležitý artefakt Reaperů. Část příběhu staví na tom, že musíte zničit mass relay, kterým mají přijít Reapeři na Zemi. A jak to máte udělat? Mrsknout po mass relay celou planetou. V Bioware asi mají rádi epické katastrofické filmy...

Každopádně, v jednu chvíli narazíte na odpočet, který ukazuje, že Reapeři mají na Zemi přijít už za dva dny. Ačkoliv autor článku na 1UP Arrival nestihl dohrát, dá se předpokládat podle upoutávek na Mass Effect 3, že se vám jim v tom nepodaří zabránit.

Arrival se také zmiňuje o kultu uctívačů Reaperů a je tam naznačeno, že by mohli Reapeři ovládat různá těla lidí - podobně jako mohl Harbinger z ME2 skákat z Collectora do Collectora. Mohli by třeba na chvíli ovládnout i nějakého člena vaší party?

Očekávaný přídavek Mass Effect 2: Arrival by měl být k dispozici na všechny platformy v úterý 29. března.

Read this next