Skip to main content

Crossout spouští sólo a kooperativní příběhový "dobrodružný" mód

Uzavřená beta + obrázky.

Společnosti Targem Games a Gaijin Entertainment ohlašují spuštění uzavřené bety nového "dobrodružného" módu pro svou postapokalyptickou online akční Free-2-Play hru Crossout. Nový mód vrhne hráče do velké příběhové kampaně, která obsahuje hromadu vedlejších misí a eventů, které se dají hrát sólo, nebo v kooperaci s kamarády. Jako odměnu hráči získají speciální surovinu "Ozdobné nábojnice", které se dají použít k výrobě unikátních zbraní, nebo dekorativních elementů pro montáž na libovolné vozidlo v Crossoutu.

Pozadí příběhu: Všude po Pustině celé osady zdánlivě bez důvodu propadají šílenství. Jejich obyvatelé jako smyslů zbavení útočí zuřivě na všechny okolo. Ta hrstka, která toto vražedné šílenství přežije, se rozprchne do Pustiny, kde se toulají bez vzpomínek na svůj dosavadní život. Hráč je jedním z těchto přeživších, začíná jako nepopsaný list. V průběhu kampaně se snaží zjistit, co se stalo jemu i jeho bývalým kamarádům a sousedům a kdo za tím stojí. Zvítězí nakonec neznámý hrdina a najde spojence, kteří mu pomůžou rozkrýt neznámé zlo, které slídí v Pustině? Najde cestu, jak získat zpět své vzpomínky? Odpovědi na všechny tyto otázky a mnohem více čeká v novém příběhovém módu "Dobrodružství".

Watch on YouTube

Prozatím se nový mód odehrává na detailní mapě "Krvavé kameny", což je momentálně největší mapa v Crossoutu o rozloze 16 čtverečních kilometrů, což je mnohem více, než mapy na kterých se bojuje v PvE a PvP zápasech - tato lokace nabízí spoustu příležitostí k průzkumu, lovu nepřátel a plnění příběhových i vedlejších misí. Hráči mohou hrát mód "Dobrodružství" v libovolném vozidle - lehkém i těžkém - úroveň nepřátel se přizpůsobí úrovni daného stroje. Mód "Dobrodružství" není nijak časově omezen, lze zapauzovat a kdykoliv se k němu vrátit.

Ode dneška je "Dobrodružství" dostupné v uzavřeném betatestu. K testování mají přístup všichni majitelé Crossout balíčku "Wholesale Recall". Ostatní mohou podat přihlášku k účasti na testu na oficiálním webu tady.

Read this next