Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Icy Wasteland nabízí hráčům Crossoutu nové možnosti boje

Aktualizace Polar Lights.

Gaijin Entertainment oznamuje vydání aktualizace Northern Lights pro post-apokalyptickou online akční hru Crossout. Přináší spoustu nového obsahu, včetně nové frakce Hyperborea, mapy Volcano, druhého pilota Hertz, nového vlastního herního systému s názvem Game Center a spousty nových částí vozů na výrobu ještě bláznivějších a smrtelnějších obrněných vozů.

Hyperborea je úzká komunita lidí, kteří přežili apokalypsu v drsných severských podmínkách. Toulají se ledovými pustinami a využívají trupy obrovských ponorek a ledoborců jako mobilní velitelství, zbrojnice a pevnosti. Hyperborejci také rozebírají lodě a taví je na kov a poté vyrábějí své vlastní vybavení, optimální pro nízké teploty. Posádka a všechny složité technické systémy jsou zpravidla uzavřeny v jednodílných odlévaných pancéřových kapslích a velké množství radarů a kamer kompenzuje omezené pozorovací úhly z kokpitu.

Současně s vydáním aktualizace spustil Crossout novou sezónu Battle Pass s názvem Polar Lights, která potrvá do 7. června. Seznam odměn obsahuje nové části pro frakci Hyperborea, jako jsou epické housenky Sleipnir, které snižují poškození ohněm a jinými hrozbami, nebo legendární kokpit Munin, optimalizovaný pro ovládání bojových dronů.

Hráči mohou poslat svá čerstvě vyrobená vozidla do boje na nové mapě Volcano PvP na území bývalé výzkumné stanice, která přežila sopečnou erupci. Nyní slouží jako místo, kde Hyperborejci likvidují staré ponorky a další vybavení pro své potřeby. A aby to bylo zábavnější, hráči si mohou vybrat za partnera mladého vědce jménem Hertz. Miluje nebezpečné experimenty s elektřinou, takže jeho aktivní a pasivní schopnosti budou vyhovovat těm, kdo spoléhají na energetické zbraně a ochranná pole.

Hra má také novou sekci s názvem Game Center, kde si každý hráč může vytvořit své vlastní režimy s jedinečnými podmínkami. Systém je maximálně flexibilní: můžete si například zvolit trvání bitvy, počet kol, omezit čas boje, upravit počet kontrolních bodů, povětrnostní podmínky, určité druhy poškození, nastavit omezení mapy, sílu povolených obrněných vozidel a konkrétní detaily. Bojovníci z Pustiny si tedy nyní mohou nejen sami navrhovat obrněná vozidla, ale také vymýšlet pravidla, podle kterých budou muset bojovat.

Read this next