Skip to main content

Džungle vás očekává v právě vycházejícím Jumanji

+ startovní trailer.

Cenega Czech ve spolupráci se společností Bandai Namco Entertainment oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje nová dobrodružná hra na motivy úspěšné filmové ságy - Jumanji: The Video Game.

V prodeji je u nás v krabicové verzi tedy od 8. listopadu 2019 na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Nový startovní trailer:

Watch on YouTube

Ve hře Jumanji: The Video Game převezmou hráči kontrolu nad největšími hrdiny známými z filmů Jumanji na cestě za nalezením drahocenných klenotů Jumanji, záchranou světa a cesty zpět domů. V čem je háček? V cestě jim stojí celá řada smrtících stvoření, nebezpečných lokací a armáda zlovolných drancovníků.

Hrajte až se 3 přáteli díky online či split-screen modům a objevujte nová prostředí Jumanji. Převezměte roli jednoho z hrdinů, jako je doktor Smolder Bravestone, Ruby Roundhouse, Franklin "Mouse" Finbar nebo profesor Shelly Oberon a kombinujte jejich unikátní dovednosti, abyste se navzájem udrželi při životě.

Hra Jumanji: The Video Game je založena na motivech neuvěřitelně úspěšné filmové franšízy, která začala v roce 1995 vydáním prvního filmu Jumanji a pokračovala vydáním filmu Jumanji: Welcome to the Jungle v roce 2017. Ještě v tomto roce se fanoušci mohou těšit na nový film, který bude uveden do kin v prosinci.

Read this next