Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Další exkluzivitou Epic Games Store je hororová adventura ve stylu BioShocku

Close to the Sun.

Tvůrci Fortnite se do toho opírají čím dál intenzivněji. Využívají svých dobrých vztahů s vývojáři, kteří používají jeho dominantní Unreal Engine, aby je oslovil s nabídkou exkluzivního šíření přes Epic Games Store, a někteří z nich se toho chytí.

Nejnovějším přírůstkem tak na tomto obchodě bude někdy v letošním roce Close to the Sun (link).

Jedná se o hororovou adventuru bez jakýchkoli bojů v pohledu z vlastních očí, která se odehrává v alternativním 19. století, kdy byla technologie pokročilejší než ve skutečnosti.

Architektonickým stylem art deco vám bude patrně připomínat sérii BioShock. S ním bude mít podobný i námět: jste uvězněni na lodi se slavným vynálezcem (Nikola Tesla), který je zde záporňákem. Vytvořil totiž loď, aby všichni intelektuálové měli klid na výzkum, ale skončilo to průšvihem.

Hra původně vznikala na Unity engine a studio Storm in a Teacup dostalo dotaci, ale pak našlo vydavatele a vše si rozmyslelo.

"Naše partnerství s Epicem umožnilo báječné příležitosti, což nám poskytlo kreativní svobodu a schopnost soustředit se na kvalitu her. Vydání na Epic Games Store bude dalším perfektním krokem," řekl CEO Carlo Ivo Alimo Bianchi.

Watch on YouTube

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments