If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Další dvě MMO nově bez poplatků

Global Agenda i Ragnarok Online zdarma.

Vypadá to, že přichází doba, kdy jedinou MMO hrou s povinnými měsíčními poplatky bude World of WarCraft. Nově se totiž Global Agenda i Ragnarok Online přidaly do dlouhé řady MMO her, které se svých měsíčních poplatků zbavily.

Ragnarok Online tradičně zachoval možnost placení, za které získají oddaní fanoušci různé bonusy a statut VIP člena. Takový VIP člen pak získává zkušenosti 1.5x rychleji, při smrti méně zkušeností ztratí, má přístup do speciálních arén a další příjemné bonusy, jak reportuje web neocrysis.

Global Agenda, která už předtím měla poměrně štědrý free trial, bude nyní čistě free-to-play. Tvůrci prohlásili, že díky free trialu zaznamenali ze strany hráčů velký zájem a právě na základě toho se rozhodli zrušit veškeré poplatky.

I na Global Agenda se samozřejmě vztahují různé restrikce pro účty zdarma a pro placené účty. Hráči, kteří zaplatí jednorázový poplatek 16 Euro, budou dostávat více zkušeností, nebudou mít ve hře reklamy, budou mít více možností v PvP a spousty dalších drobných výhod, jak oznámili tvůrci na oficiálních fórech hry.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments