If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Další pohled na Lords of the Fallen

Duální světy.

Studio Hexworks na přelomu týdne poskytlo další pohled na 13. října vycházející temné fantasy Lords of the Fallen na Unreal Engine 5 pro PC, PS5 a Xbox Series.

Soustředí se na asi nejvíce očekávaný mechanismus hry, a to jak fungují zdejší duální světy, které budete prozkoumávat - Axiom, říši živých, a Umbral, řiši mrtvých.

Mají spolu koexistovat jako dvě strany jedné mince. Každý z těchto paralelních světů má vlastní unikátní cesty, nepřátele, postavy a poklady. Záležet má jen na hráči, kudy se vypraví, ale pravidelně se bude muset mezi nimi přepnout, aby se dostal dál.

Video také nabídlo nové informace o třech z nespočtu brutálních bossů. A jaké to bude mít interakce s duší vašeho nepřítele nebo jak se manipuluje s prvky prostředí při řešení hádanek.

V Lords of the Fallen se vydáte na cestu napříč dvěma paralelními světy ve velkolepé výpravě za svržením Adyra. Zatímco říše živých představuje vlastní brutální výzvy, v noční můře říše mrtvých na vás číhají nevýslovné hrůzy.

Vaše lucerna vládne bezbožnou mocí, která umožňuje přechod mezi světy. Pomocí tohoto temného umění se dostanete na zapomenutá místa, objevíte bájné poklady, a dokonce můžete manipulovat s duší svého nepřítele.

Padněte v říši živých a znovu povstaňte… v říši mrtvých. Zatímco se na vás budou snášet pekelná stvoření všemožných druhů, budete bojovat o poslední šanci na návrat mezi živé.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments