Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Další sady puzzle Good Loot 10. března

Na co se můžete těšit?

Cenega Czech dnes oznámila, že série skládaček Good Loot se rozšíří o více motivů. Dojde k tomu už 10. března

Těšit se můžete na čtyři nové designy ze série Gaming Puzzle Series, nový design od Thorgal a dva nové obrázky ze série Imagination.

Nové vzory budou následující:

  • Zaklínač: Monster Faction, 500 dílků (48 × 34)
  • World of Tanks: Wingback, 1000 dílků (48 × 68)
  • World of Warcraft Dragonflight: Alexstrasza, 1000 dílků (48 × 68)
  • Fallout: 25th Anniversary, 1000 dílků (48 × 68)

"Pro nový design Thorgal (1000 dílků, 48 × 68) jsme jako předlohu puzzle použili obálku 9. dílu eposu, ve kterém se hrdina rozhodne zúčastnit lukostřeleckého turnaje, ale jde v tomto příběhu skutečně o výsledek turnaje? Zúčastněte se senzačního dobrodružství složeného z 1000 vysoce kvalitních dílků. V kolekci puzzle Good Loot je také vzor Thorgal: The Eyes Tanatloc."

Díky sérii Imagination bude moci každý kousek po kousku komunikovat s uměním. Jacek Szleszyński vystudoval Státní vyšší školu výtvarných umění ve Vratislavi. Tento umělec se věnuje malbě, digitálnímu umění, ilustraci, animovanému filmu a interaktivním aplikacím. Jeho filmy a interaktivní aplikace byly uvedeny na festivalech po celém světě a několik z nich získalo nejvyšší mezinárodní ocenění. Tvoří ve stylu surrealismu a magického realismu, kombinuje motivy ze světa přírody, fantasy, mytologie, městských legend a konspiračních teorií.

Karol Bąk se narodil 30. května 1961 v Koło v Polsku. Vystudoval střední školu výtvarných umění v Poznani a získal diplom vystavovatele interiérů. V roce 1984 zahájil studium na Fakultě grafiky Státní vyšší výtvarné školy. Karol Bąk maloval několik let několik setů olejomaleb, které jsou největší, nikoli však jedinou součástí jeho umělecké tvorby. Umělec také vytváří tisky, kresby tuší, pastelové portréty, skici tužkou a také nástěnné fresky. V současné době Karol Bąk spolupracuje s více než desítkou showroomů v Polsku a po celém světě.

Read this next