If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Datadisk pro Diablo 3 vyjde 25. března 2014

A přiblížen obsah speciálních edic + vysoká cena.

Neurčité cílení Reaper of Souls na jaro příštího roku se transformovalo na konec března. S tímto datem se dopředu tak nějak počítalo, když už pár měsíců běží beta (dojmy), takže to není ničím šokující.

Za mírné zklamání může být považován jen fakt, že 25. března vyjde datadisk pro Diablo 3 jen pro PC a Mac. Nikoli pro PlayStation 4, na níž je též ohlášen, nebo snad Xbox One.

Horší je to s cenou digitálního Reaper of Souls, která je na takový přídavek docela vysoká: 40 eur (1150 Kč). Zvlášť když nová pátá kapitola má být velká jako druhý akt z původní hry, je tu jen jedna nová třída (oproti čtyřem v základu), ospravedlnit to částečně může snad jen Adventure mód? Pozitivem pro našince je, že krabicovka v ČR stojí malinko méně: 999 Kč. Blizzard si to prostě u svých her může dovolit, stejně jako u přídavku Heart of the Swarm pro StarCraft 2.

Dnes také představil obsah speciálních edic pro fajnšmekry. Digitální Deluxe Edition za 60 eur (1700 Kč) nabídne speciální helmu, recept na proměnu zbraně kouzelným proutkem + nohsleda (Spectral Hound - obojí na obrázku výše), tři dodatečné sloyy na postavy, in-game společníka v podobě zvířátka Treasure Goblin do World of Warcraft (na obrázku níže), křižácké portréty na Battle.net + obtisky pro StarCraft 2 na motivy archanděla Malthaela (na obrázku úplně dole).

Kdo preferuje krabicovku a chce se trochu rozšoupnout, může sáhnout po sběratelské edici za 80 eur (2300 Kč), která zahrnuje vše co digitální deluxe edice plus ještě navíc podložku pod myš s ústředním artworkem z datadisku, knížečku artworků popisující vývoj vizuální stránky hry a také Blu-Ray/DVD disky s dokumentem ze zákulisí s hloubkovými rozhovory s tvůrci a členy komunity Diablo 3.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments