Skip to main content

Datum rozšíření pro Borderlands

Nejprve pro konzolové verze.

Multiplatformová hra Borderlands se koncem listopadu dočká svého prvního stažitelného balíčku, který byl už zhruba před měsícem blíže představen. Prvotně zamíří na PS3 a X360, verze pro PC přijde patrně o něco později. Každopádně se výhledově dočkáme také potvrzení jejího data...

Rozšíření nazvané Zombie Island of Dr. Ned (nezaměňovat s doktorem Zedem, jednou z prvních postav, kterou v Borderlands střetnete) pak nabídne střet se spoustou nemrtvých a mimořádně dravých skagů, a dále fůru údajně hodně zajímavých věcí, co zde budou z vámi zlikvidovaných nepřátel zůstávat na zemi pro sebrání. A nejenom z nich. Za nové dobrodružství, co se na konzolích objeví dne 24. listopadu, budete muset sáhnout do kapsy pro 10 USD, resp. 800 MS bodů.

Zombie Island of Dr. Ned bude přitom teprve prvním v řadě plánovaných rozšíření, kterými chtějí tvůrci z Gearbox Software pravidelně oživovat kreslený svět Borderlands. A udržovat hráče neustále v akci. Doufejme, že výlet na tenhle ostrov bude stát opravdu za to.

Read this next