Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

První díl Borderlands v GOTY edici se všemi DLC zdarma

+ víkend Total War: Warhammer 2, Northgard a Hitman GO.

Nezvykle štědrý týden na rozdávání plných her pokračuje...

Akce z tohoto článku jsou jiné než u Assassins Creed 2 či Just Cause 4, na rozdíl od nich vám tyto kousky nezůstanou natrvalo, nýbrž jen na určitou dobu, čili jde o dočasný přerod na Free-2-Play model.

Předně, Randy Pitchford se snaží udobřit naštvanou veřejnost kvůli nevyplaceným bonusům z trojky poskytnutím prvního dílu Borderlands v GOTY edici zdarma, která běžně stojí v digitálce 599 Kč.

Jedná se o teprve rok starý Ultra HD remaster lootovací sci-fi střílečky s řadou vylepšení a obsažením všech čtyř DLC (The Zombie Island of Dr. Ned, Mad Moxxi's Underdome Riot, The Secret Armory of General Knoxx, Claptrap's New Robot Revolution).

Hrát můžete po dobu jednoho týdne do 23. dubna na Steamu či Xbox One, dosažený pokrok při koupi hry vám pak zůstane.

Watch on YouTube

Pouze po dobu tohoto víkendu ještě můžete bezplatně hrát plnou verzi fantasy strategie Total War: Warhammer 2 zde a také budovatelské strategie ala Settlers z drsného severského prostředí, Northguard, a to tady.

Pouze okrajově pak dodáme, že do 23. dubna je nabízena zdarma i mobilní puzzle hra Hitman GO na iOS i Androidu - linky zde.

Zlevňovala také Sony, její streamovací služba je nyní o 25 procent levnější pro nové registrace, ale bohužel PlayStation Now v ČR zatím není podporováno.

Read this next