Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Propojení jedničky a dvojky Total War: Warhammer koncem měsíce

Mortal Empires bude macek.

Jak víte z recenze, základní verze této fantasy strategie se Bergymu líbila a dal ji medaili "Doporučeno". Ale co až bude venku ta nejočekávanější vlastnost hry?

Kampaň Mortal Empires, která propojí první a druhý díl Total War: Warhammer (Alza.cz), bude k dispozici 26. října zdarma, vlastníte-li obě hry. Creative Assembly to oznámili dnes odpoledne v interview pro Eurogamer.

Watch on YouTube

"Bude to určeno spíš pro hardcore fanoušky, když je v kampani zahrnuto více frakcí a trvá déle, než vše dokončíte (minimálně stovky hodin), což vám kvůli přítomnému limitu nesmí trvat nekonečně dlouho," řekl nám ředitel tvůrců Ian Roxburgh.

S 295 osadami na mapě a 117 počátečními frakcemi půjde o pořádné sousto, dosud nejvíce ambiciozní režim v sérii. Některé mapy bylo potřeba upravit a některé vedlejší frakce odstranit, prý nic snadného. Také počítejte s tím, že počítači tentokrát potrvá citelně déle, než provede své tahy. Extra zajímavé má být tuto obří kampaň s frakcemi z jedničky, kvůli jejich novým interakcím s těmi z dvojky, protože každá má vlastní motivace a cíle.

Engine v prvním dílu Total War: Warhammer díky Mortal Empires dozná změn, stejně jako původní mapa Starého světa. Například uživatelské rozhraní z dvojky a některé funkce. Studio jinak dle slov pro GameReactor nadále plánuje vypouštět i menší DLC pro druhý díl, kombinace placených a bezplatných, stejně jako tomu bylo minule. A to ještě Warhammer neřekl poslední slovo, chystá se totiž završení trilogie třetím dílem...

Read this next