If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Důchodcovské TV reklamy na Shadow of War

Vyžer si to, Jerry.

Nevšední téma si vybrali scénáristé hrané půlminutové TV reklamy na říjnový Shadow of War (Alza.cz). Je o tom, že nikdy nic nebude zapomenuto, což je samozřejmě narážka na Nemesis systém, který si pamatuje vaše střety s Orky v průběhu celé hry - proto byste se měli ujistit, že svou "práci" s nimi dokončíte.

Jinak by se totiž mohlo snadno stát, že vás tak jako ve videu bude jejich odplata pronásledovat až do důchodu. Škodolibě vám podpálí invalidní vozík, zatímco si chcete s ostatními důchodci jen tak v klidu poklábosit na lavičce parku uprostřed velkoměsta. Že na vás budou pálit z katapultu na břehu, když se jen hodláte projet na lodi. Nebo že vám takový pomstychtivý Ork rozmlátí auto, když jste na benzínce šli zaplatit útratu.

"Vyžer si to, Jerry zobrazuje vrchního zlosyna ze hry, který se utkává s Jerrym v různém období jeho života. V závěru pak objasňuje, jak vlastně celý konflikt vypukl," vysvětlují Warner Bros v popisku.

Druhý jejich dnešní spot nazvaný "Dnes ne, Briane" zase naopak zachycuje, jak jste zachránili život Thrakovi a ten se vám pak za to odměňuje v různých situacích - např. při pádu ze střechy, při zaskočení jídla na večeři či při pokusu o odpojení od přístrojů v požehnaném věku v nemocnici.

Comments