Skip to main content

Deep Silver naznačují, že tento rok oznámí Dead Island pro next-gen

A k Dead Island: Riptide nemáte čekat desítky DLC.

Když se server Videogamer zeptal společnosti Deep Silver, jaké jsou jejich plány po vydání Dead Island: Riptide, naznačili, že tento rok možná oznámí Dead Island pro konzole nové generace.

"Asi by bylo překvapivé přestat v této sérii pokračovat, když má tak úžasný úspěch," řekl kreativní ředitel Deep Silver, Guido Eickmeyer. "Co vám pouze můžeme v tuhle chvíli říct: tenhle rok vás čeká spousta hodně zajímavých věcí."

Tento rok ale nemáme očekávat nějak velkou zásobu stahovatelných přídavků do Dead Island: Riptide. "Nějakou dobu jsme nad tím přemýšleli. Nějaké DLC pro Riptide budou, ale rozhodně nepůjde o velkou zásobu malých přídavků, abychom vysávali peníze z našich zákazníků."

Deep Silver nejsou jedinou firmou, kteří naznačili, že nás v tomto roce čeká řada oznámení next-gen titulů. Guerrilla Games řekli, že se připravují na rok 2013, protože půjde o jejich největší rok od vydání původního Killzone. Chystané next-gen tituly by mělo podle všeho odhalit v tomto roce také Remedy (Alan Wake) nebo Avalanche Studios (Just Cause 2).

Read this next