If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Demo Outlast 2 pouze na omezenou dobu

+ nahrávka, odklad.

Hratelné ukázky postupem let vyšly z módy, protože se ukázalo, že jejich existence škodí odbytu plné verze. Zejména menší studia však tento marketingový nástroj potřebují a ohýbají si ho, jak potřebují.

Příkladem budiž dnes vypuštěné demo Outlast 2: brzy by se mělo objevit na Steamu, PlayStation Store i Xbox Store. Zatím tomu tak je pouze v některých regionech.

Studio Red Barrels dopředu upozorňuje, že ukázku dovolí stáhnout a vyzkoušet pouze ode dneška do 1. listopadu, pak bude odstraněna z oběhu.

Jedná se o tu samou pasáž, která strašila účastníky výstav Gamescom, PAX East či E3. Má jít pouze o malou ochutnávku toho, na čem vývojáři pracují poslední roky v pokračování hry, kterou prý zkusily čtyři miliony lidí.

Outlast 2 vypráví o investigativním žurnalistovi a jeho manželce, kteří se vydali do pouště v Arizoně, aby tam odhalili příběhy, do kterých se nikdo jiný nepustil kvůli nedostatku odvahy. Půjdou po stopách vraha těhotné ženy jménem Jane Doe.

Jinak zamrzí, že současně došlo k odkladu plné verze z podzimu na 1. čtvrtletí 2017. "Jsme malé nezávislé studio a naším cílem je poskytnout co nejlepší herní zážitky, jenže realizace naší vize vyžaduje trochu více času, abyste dostali hru bez kompromisů," uvedli tvůrci na vysvětlenou.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles