Skip to main content

Demo Outlast 2 pouze na omezenou dobu

+ nahrávka, odklad.

Hratelné ukázky postupem let vyšly z módy, protože se ukázalo, že jejich existence škodí odbytu plné verze. Zejména menší studia však tento marketingový nástroj potřebují a ohýbají si ho, jak potřebují.

Příkladem budiž dnes vypuštěné demo Outlast 2: brzy by se mělo objevit na Steamu, PlayStation Store i Xbox Store. Zatím tomu tak je pouze v některých regionech.

Watch on YouTube

Studio Red Barrels dopředu upozorňuje, že ukázku dovolí stáhnout a vyzkoušet pouze ode dneška do 1. listopadu, pak bude odstraněna z oběhu.

Jedná se o tu samou pasáž, která strašila účastníky výstav Gamescom, PAX East či E3. Má jít pouze o malou ochutnávku toho, na čem vývojáři pracují poslední roky v pokračování hry, kterou prý zkusily čtyři miliony lidí.

Outlast 2 vypráví o investigativním žurnalistovi a jeho manželce, kteří se vydali do pouště v Arizoně, aby tam odhalili příběhy, do kterých se nikdo jiný nepustil kvůli nedostatku odvahy. Půjdou po stopách vraha těhotné ženy jménem Jane Doe.

Jinak zamrzí, že současně došlo k odkladu plné verze z podzimu na 1. čtvrtletí 2017. "Jsme malé nezávislé studio a naším cílem je poskytnout co nejlepší herní zážitky, jenže realizace naší vize vyžaduje trochu více času, abyste dostali hru bez kompromisů," uvedli tvůrci na vysvětlenou.

Read this next