If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Destiny 2 se rozroste o Beyond Light 22. září

+ info, obrázky, trailery a budoucí plány.

Pokud by ještě Bungie byli pod Activision, nejspíš by tohle bylo Destiny 4. Namísto toho dostáváme další velké rozšíření dvojky v už čtvrtém roce obsahové podpory.

V podvečerním streamu oficiálně oznámili Destiny 2: Beyond Light, které vyjde 22. září 2020 pro všechny existující platformy včetně Stadia. A to jak digitálně, tak v krabicové sběratelce.

Vedle toho plánují ještě další dva datadisky: The Witchqueen (2021) a Lightfall (2022), vždy s novými planetami, přičemž zamýšlí vytvořit něco jako Season Pass. Nicméně je prý složité nadále podporovat a updatovat tak rozsáhlou hru, ale zbrusu nový díl zatím udělat nechtějí, naopak do dvojky přidají nějaký obsah z jedničky (např. lokalita Cosmodrome, raid Vault of Glass a tři Striky).

Jak se vědělo z teaseru, dějištěm Beyond Light bude Europa, což je měsíc Jupiteru.

Příběh bude o cizácích jménem Fallen, kteří byli roztroušení, ale nyní se sjednotili pod novým vůdcem Eramis. Celý děj má být po příletu lodi Pyramid naznačeném v závěru kampaně původní hry, od ní jsme též neslyšeli o Exo Stranger, jehož příběh zde bude pokračovat.

Hra přinese nové speciální síly Stasis založené na ledu, které se přidají po bok stávajícím třem (Arc, Solar, Void) a dají vám nové schopnosti inspirované Temnotou.

Jinak Destiny 2 na nextgen konzolích pošlape v 60fps/4K a pokud vlastníte verzi pro PS4, budete moci zdarma upgradovat na PS5. Hra také umožní bitvy hráčů mezi PS4 a PS5 verzemi (to samé platí mezi jednotlivými generacemi Xboxů).

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments