If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Detaily o Fallout 3: Mothership Zeta

Blízké setkání třetího druhu.

Multiplatformové RPG Fallout 3 se brzy dočká v pořadí již pátého přídavku ke stažení. Oproti původním plánům, hovořícím o konci měsíce, však tento nabral malé zpoždění.

Balíček s novou misí a názvem Mothership Zeta se totiž objeví na trhu až 3. srpna a to ve verzích pro konzoli X360 a PC. Jeho cena byla stanovena na 800 MS bodů, resp. 9,60 EUR. Majitelé PS3 si budou muset počkat asi až do října.

Mothership Zeta má být zhruba stejně velké rozšíření jako vůbec první add-on Operation Anchorage, a bude se cele odehrávat na Aliení vesmírné lodi. Alieni totiž hlavní postavu unesou poté, co se vydá po stopě záhadného radiového přenosu, vycházejícího právě z místa přistání, či spíše zřícení alieního korábu. Jádrem hry pak bude vaše snaha z plavidla uprchnout a cestou zlikvidovat aliení protivníky.

Pro účely konfrontace budete moci počítat s novými zbraněmi jako je Alien Atomiser, Alien Disintegrator a nebo Drone Cannon. Potažmo slušivými převleky typu Samurai Armour. Doufejme, že se tvůrcům podaří poslední rozšíření přichystat bez jakéhokoliv nepříjemného překvapení.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Reportér z Gamescomu

Contributor

Comments