If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Detektivní hra AI: THE SOMNIUM FILES - nirvanA Initiative

Krajně neobvyklý případ už začátkem prázdnin i u nás.

Pravda je pouhá iluze… Před šesti lety byla za záhadných okolností objevena pravá polovina mrtvého těla. Levá polovina se nikdy nenašla… až do teď, kdy se zjevila naprosto čerstvá bez jakýchkoliv známek rozkladu, jako by oběť žila ještě nedávno. Úkolem vyřešit tuto bizarní dvojitou vraždu je pověřen speciální tým tokijské metropolitní policie.

Zhostěte se rolí dvou nově jmenovaných speciálních agentů Mizuki a Ryukiho, kteří při své práci využívají služeb autonomních umělých inteligencí Aiby a Tamy, přebývajících v jejich umělých očních bulvách. Hra se skládá ze dvou částí – v první budete zkoumat místa činu a provádět výslechy, zatímco v druhé budete pátrat po stopách ve snech podezřelých osob a klíčových svědků. S pomocí obou těchto částí pak budete získávat důkazy, které vám pomohou nejenom vyřešit tento neobvyklý případ, ale také rozkrýt tajemný plán známý pouze jako „Nirvana Initiative“.

Domácí distributor HYPE dnes oznámil, že dobrodružná detektivní hra AI: THE SOMNIUM FILES - nirvanA Initiative vyjde krabicově pro herní konzole PlayStation 4 a Nintendo Switch 8. července 2022. Pokud si hru předobjednáte nebo pořídíte během prvních tří týdnů po vydání, získáte navíc sadu tří různých triček a kostým hot dogu pro Aibu a Tamu.

  • Přepínejte mezi dvěma hlavními postavami – středoškolskou studentkou Mizuki a nezkušeným detektivem Ryukim – a vyřešte krajně neobvyklý případ.
  • Využívejte jedinečných schopností pokročilých umělých inteligencí Aiby a Tamy, přebývajících v umělých očních bulvách vašich agentů.
  • Shromažďováním informací a důkazů pátrejte po stopách ve skutečném světě.
  • Používejte virtuální realitu k zrekonstruování míst činu a s využitím rentgenu nebo termovize pátrejte po čemkoliv, co vám dosud unikalo.
  • S pomocí shromážděných důkazů určete, co přesně se na každém místě činu odehrálo.
  • Pronikejte do myslí druhých a získávejte tím nad nimi taktickou výhodu.
  • V omezeném čase pátrejte po dalších stopách ve snech podezřelých osob a klíčových svědků.
  • Odemykejte mentální zámky v myslích subjektů a odhalujte skrytou pravdu.
  • Nenechte se zastavit nehmotnými entitami vědomými si své existence a najděte dostatečně rychle správné odpovědi na jejich nesnadné otázky.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

AI: The Somnium Files - nirvanA Initiative

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments